Η Δώρα Παντέλη, έδωσε για μια ακόμα φορά το παρών στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, για τον αγώνα της 18ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκα, μεταξύ του Ολυμπιακού και της Αρμάνι Μιλάνο.
Η παρουσιάστρια της Nova για μια ακόμα φορά κατάφερε να εντυπωσιάσει με την εμφάνιση της, αυτή την φορά όμως ξεχώρισε ακόμα πιο πολύ, αφού έβαλε φωτιά στο ΣΕΦ με τις μπότες που φόρεσε!
Η Δώρα Παντέλη γονάτισε ξανά το ΣΕΦ
Η πανύψηλη δημοσιογράφος μπορεί να επέλεξε ένα total black look για την εμφάνιση της στο ΣΕΦ, φόρεσε όμως και τις πιο εντυπωσιακές μπότες της χρονιάς.
Δείτε την μοναδική εμφάνιση της στο βίντεο που έδωσε η ίδια μέσα απο τα social media
- Ακολουθήστε μας στο Google News